Samsung Galaxy S8, Mobile World Congress’te Olmayacak

Dünya çapındaki telefon firmaları açısından en önemlisi sayılan Mobile World Congress, en çok beklenen lansmanlardan birini es geçecek.

Devamını Oku
Google Asistan LG Telefonlara Gelebilir

An itibariyle Google Asistan’a ulaşmanın tek yolu Google marka bir Pixel veya Pixel XL telefon sahibi olmak. Ancak bu, değişebilir.

Devamını Oku
İlk iPhone’ların Hizmet Süresi Sona Erdi

Amerikalı servis sağlayıcı AT&T, dört yıllık planlamadan sonra kapattığı 2G ağı ile, ilk iPhone’ları devre dışı bırakmış oldu.

Devamını Oku
Snapdragon 835: Uzun Süreli Pil ve Daha İyi VR

Yeni telefon alacaklara müjde Qualcomm’dan geldi. Şirket yeni Snapdragon 835 işlemcilerin daha uzun pil süresi ve VR destekli olacağını söyledi.

Devamını Oku
Samsung, Yeni Galaxy A Serisi Telefonlarını Tanıttı

Samsung Electronics, 5.7 inç A7, 5.2 inç A5, 4.7 inç A3 akıllı telefonlarının yer aldığı yeni Galaxy A Serisini tanıttı.

Devamını Oku
Note 7’nin Son Güncellemesi Malezya’ya ve Kore’ye Geliyor

Samsung Galaxy Note 7’nin şarj edilebilme özelliğini devre dışı bırakan güncelleme, Amerika’dan sonra Malezya ve Kore’ye geliyor.

Devamını Oku
HTC x10 Gelecek Ay Piyasaya Çıkacak

Samsung ve Apple’ın bile satışlardaki düşüşten yakındığı bu dönemde, HTC x10’u sayesinde 2017’ye hızlıca giriş yapmayı planlıyor.

Devamını Oku
Pokemon GO’ya Tatil Kutuları Güncellemesi Geldi

Günlük ücretsiz kuluçka makineleri ve başlangıçtaki bereketinin yanı sıra, Niantic, Pokémon hayranları için hediyelerin en harikasını sunuyor

Devamını Oku
Huawei Mate 9, Türkiye’de Satışta

Huawei’nin akıllı telefonlarının devamı olan Mate 9, serinin en yeni üyesi olan Huawei Mate 9, Türkiye’de satılmaya başladı.

Devamını Oku
Nintendo Gelecek Yıl Üç Mobil Oyun Çıkaracak

Nintendo Super Mario Run ile girdiği mobil oyun dünyasındaki varlığını, gelecek yıl çıkaracağı üç oyunla daha sağlamlaştırmak istiyor.

Devamını Oku