Neverwinter: Yapımcı Günlüğü - Karakter Gelişimi

Tamamen Türkçe Neverwinter Yapımcı günlüklerinden üçüncüsü yine önce Fragtist'te!

22.05.2013
Ne kadar begendiniz ?

 
 
Beceri Seçimi
 
Güçlerinizi özelleştirip geliştirmenin bir diğer ana yolu beceri puanlarıdır. Güç seçiminden farklı olarak beceriler için çarpıcı bir değişiklik planlanmadı - ama artık hangi güçlerin maksimuma çıkartılacağını seçebildiğinizden güç artırıcı beceriler eskisinden çok daha önemli.
 
Her sınıfın, en fazla ya Düzey 3 ya da Düzey 5'e çıkartılabilen on iki Kahramanca beceriden oluşan bir ağacı mevcut. Kahramanca beceriler verilen hasarı yükseltebilir, Eylem Puanı kazanımını artırabilir ya da sınıfınızın Tab gücü ile sinerji oluşturabilir - örneğin Sadık Ruhban için İlahiliği Yönlendirme ya da Kurnaz Düzenbaz için Gizlilik gibi. Çoğu karakterin harcayacak 20 Kahramanca beceri puanı bulunacak, dolayısıyla geliştirdiğiniz karaktere uyan ya da zayıflıkları bertaraf edecek beceriler seçmek isteyeceksiniz.
 
Ayrıca her sınıfın üç Paragon Becerisi bulunur. Her ağaç belirli bir oynanış stiline uymaktadır ve özellikle belirli güçleri artırır - sınıfa özel güçleri artıran beş beceri ya da istatistikleri artıran üç beceri (tüm istenilen anda kullanılan güçlerin verdiği hasar gibi). Her Paragon beceri ağacı, kapsamlı beceriye ulaşabilmek için yirmi Paragon beceri puanı harcamayı gerektirir, bu becerilerin oyunun gidişatını değiştirebilen yararları mevcuttur.

 
Odaklanacağınız bir Paragon beceri ağacı seçerek - bu arada bu kilitli bir karar değildir, tamamen neye yatırım yapmak istediğinizin sorusudur - belirli bir karakter yapısında uzmanlaşırsınız. O ağaçta seçtiğiniz beceriler daha derin bir uzmanlaşmaya olanak tanır. Neverwinter, güçlere özel olmayan becerileri de maksimuma çıkartabileceğinizden strateji uzmanları için pek çok tasarım özgürlüğü sunar. Yok Edici paragon ağacından yararlanarak daha iyi bir savunmacı tasarlayabileceğinizi düşünüyorsanız Yok Edici tipi güçlere tonlarca puan harcamak zorunda kalmayacaksınız.
 
Gümbür gümbür gelen oynaması ücretsiz Dungeons & Dragons MMORPG'si Neverwinter'a kayıt olmak için buraya tıklayın. Neverwinter'ın en güzel yanı: oynaması ücretsiz! Bugün bir Kurucu Paketi satın alıp Kuzeyin Kahramanlarından biri olarak maceraya hazırlanın!
 


 
Daha fazla oyun detayı, ekran görüntüsü ve video mu istiyorsunuz? Hayranlara özel daha fazla içerik için bizi Facebook'ta beğenin ya da bizi Twitter'da takip edip bize sorularınızı tweetleyin! Ayrıca en son Neverwinter videoları için YouTube kanalımıza abone olun.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


1 | 2 | 3

comments powered by Disqus
Yorumlar
Neverwinter: Yapımcı Günlüğü - Karakter Gelişimi Neverwinter: Yapımcı Günlükleri Türkçe olarak devam ediyor! Bu seferki günlük Karakter Gelişimiyle ilgili...