Dead Rising 4 PC İncelemesi

Zombilerle dansa hazır olun. Üzerinize zırhınızı geçirin, elinizde kılıcınızla her birinin kafasını uçurun. Dead Rising 4 incelememiz sizlerle.

Devamını Oku
Nier Automata PC İncelemesi

Nier Automata gibi kaliteli yapımlar kolay kolay çıkmıyor karşımıza. Oyunu merak ediyorsanız detaylar spoilersız olarak incelememizde!

Devamını Oku
Mass Effect: Andromeda İncelemesi

Mass Effect: Andromeda Bioware’in sevilen bilim kurgu aksiyon serisinde ilk defa karşılaştığımız Ryder ailesinin hikayesini anlatıyor.

Devamını Oku
Tiger Knight: Empire War İncelemesi

Tiger Knight: Empire War, bildiğimiz ve çok sevdiğimiz Mount & Blade aksiyonunu Total War serisini andıran bir havayla birleştiriyor. 

Devamını Oku
Conan Exiles İncelemesi

Conan Exiles erken erişim olarak çıktı. Eğer Conan evreni ilginizi çekiyorsa Conan Exiles’a şöyle bir göz gezdirmekte fayda var.

Devamını Oku
Styx: Shards of Darkness İncelemesi

Süper hırsız Styx, Styx: Shards of Darkness ile geri döndü. Daha zorlu hırsızlıklar bizi bekler. Karşınızda Shards of Darkness incelemesi.

Devamını Oku
Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands İncelemesi

Bakalım Ubisoft önceki oyunlarında yaptığı hatalarından ders alabilmiş mi? Ghost Recon: Wildlands incelememiz sizlerle!

Devamını Oku
A King’s Tale – Final Fantasy XV İncelemesi

Ücretsiz olarak oynanabilen A King’s Tale – Final Fantasy XV, FF severleri tekrar kendisine çekmeyi başarıyor. Detaylar incelememizde.

Devamını Oku
Deus Ex: Mankind Divided – A Criminal Past DLC İncelemesi

Adam Jensen, Deus Ex: Mankind Divided’dan hemen önce TF29 görevinde başına gelen deneyimleri bizlerle paylaşıyor. A Criminal Past incelemesi sizlerle.

Devamını Oku
Torment: Tides Of Numenera İncelemesi

Torment: Tides of Numenera son zamanların merakla beklenen ve doğal olarak beklentilerin en çok olduğu rol yapma oyunu. Detaylar incelememizde

Devamını Oku