Dystoria İncelemesi

Kickstarter’da bağış toplayıp geliştirilen nostaljik uzay oyunu Dystoria’yı inceledik.

Devamını Oku
For Honor İncelemesi

Ubisoft bu sefer de bizi onurlu savaşçıların diyarlarına götürecek bir oyunla karşımıza çıktı. Uzun süredir çıkışından haberdar olduğumuz, yolunu gözlediğimiz For Honor sonunda bizlere sunuldu,

Devamını Oku
Fragtist Test Sistemini MSI’ın GTX1070’iyle Gazladık!

Hep takipçilerimizin PC’sini gazlayacak değiliz ya. Bu defa da Fragtist Test Sistemini MSI’ın NVIDIA GeForce GTX 1070 ile gazladık.

Devamını Oku
Horizon: Zero Dawn İncelemesi

Guerilla Games tarafından geliştirilen, PS4 özel oyunu olan Horizon: Zero Dawn’ın nasıl bir oyun olduğunu merak edenleri incelememize alalım.

Devamını Oku
Hitman: The Complete First Season İncelemesi

Ajan 47, Hitman: The Complete First Season ismi ile geri döndü. Bölüm bölüm ilerleyen oyunun incelemesi sizlerle.

Devamını Oku
Kablosuz Logitech G900 Kablolu Fareler Kadar İyi mi?

Kablosuz fareyi kablolu farelerle karşılaştırdık ve gerçekten de ilginç bir sonuçla karşılaştık! Fragtist’in ilk karşılaştırmalı testini de böylece yapmış olduk.

Devamını Oku
Digimon World: Next Order İncelemesi

Yıllardır devam eden Digimon ve Pokemon kavgasına yeni bir isim katılıyor; Digimon World: Next Order. Detaylar incelememizde.

Devamını Oku
Nioh İncelemesi

Batılı annenin sarı saçlı Japon lordu William, uzun süreli bekleyişin ardından Nioh’ta bizlerle buluştu. Detaylar incelememizde.

Devamını Oku
Kingdom Hearts HD 2.8 Final Chapter Prologue İncelemesi

Üç mükemmel yapımı Kingdom Hearts HD 2.8 Final Chapter Prologue’da bulmak mümkün. KHIII’e hazırlık yapmak şart. Detaylar incelememizde.

Devamını Oku
Resident Evil 7 İncelemesi

Resident Evil 7, serinin eski ruhunu geri getirebilecek mi? Oyuna eklenen FPS açısı ne kadar etkili? Bütün cevaplar incelememizde.

Devamını Oku