Pc’mi Gazla İkinci Bilgisayarını Verdi!

Overwatch temalı ikinci PC’mi Gazla bilgisayarımız sahibini buldu! Bir sonraki etkinliğimize siz de katılın ve sürpriz temalı muhteşem bir bilgisayara sahip olun!

Devamını Oku
Samsung Galaxy S8, Mobile World Congress’te Olmayacak

Dünya çapındaki telefon firmaları açısından en önemlisi sayılan Mobile World Congress, en çok beklenen lansmanlardan birini es geçecek.

Devamını Oku
Chromebook’lara Android Desteği Geliyor

Google, Chromebook’lara Google Play Store’u yerleştirmek ve Android uygulamalarına destek vermelerini sağlamak için çalışıyor.

Devamını Oku
AOC’den NVIDIA G-SYNC’e Sahip AGON UltraWide Kavisli Oyun Monitörü

AOC’nin AGON AG352UCG monitörü, AOC’nin birinci sınıf AGON oyun monitörleri serisinin en iyi görüş alanı kuşatan ekranı.

Devamını Oku
Cooler Master, MasterWatt Lite 230V Güç Kaynağı Serisini Tanıtıyor

Cooler Master, güç kaynağı serilerinin en yenisini tanıtıyor; MasterWatt Lite 230V. Detayları haberimizden okuyabilirsiniz.

Devamını Oku
İlk iPhone’ların Hizmet Süresi Sona Erdi

Amerikalı servis sağlayıcı AT&T, dört yıllık planlamadan sonra kapattığı 2G ağı ile, ilk iPhone’ları devre dışı bırakmış oldu.

Devamını Oku
Orjinal Nvidia Shield TV Yeni Özelliklere Kavuştu

Nvidia, CES 2017’te duyurduğu Shield TV kutusunun 2015 modeline yeni özellikler getirmeyi ihmal etmedi. Shield Experience 5.0 güncellemesi bugün itibariyle indirilebilir durumda.

Devamını Oku
Logitech G, Yeni Prodigy Serisi Gaming Mouse’u Tanıttı

Logitech G, yeni G102 Gaming Mouse’u tanıttı. Detayları haberimizden okuyabilirsiniz.

Devamını Oku
Kablo Çekmeden Kablolu İnternet

TP-Link, evdeki mevcut elektrik hattını internet hattı olarak kullanmayı sağlayan, hızlı bağlantı sunan powerline adaptörünü duyurdu.

Devamını Oku
Huawei ve SimpliVity İşbirliği İşletmelere Fırsatlar Sunacak

Bilişim teknolojileri alanında en hızlı büyüyen şirketlerden ikisi olan Huawei ve SimpliVity, önemli bir işbirliği gerçekleştirdi.

Devamını Oku